







1 / 18
Ap. Marbella 04
Deel deze villa
Vakantiehuis Málaga Andalucía Villa Spanje huren Apartment Marbella 04
Apartment only 80 Meters from the BeachBeschikbaarheid
Beschrijving
Beschrijving
Fantastisch strand appartement op slechts 80 meter van het strand, 5 km ten oosten van Marbella.
Residencial Playa Alicate bevindt zich in de derde rij van het strand en is gelegen in een mooie buitenwijk van Marbella, genaamd El Rosario. Het complex is volledig omheind met een nachtwaker.
Het strand is een van de beste aan de kust vanwege zijn zandige oppervlak en het waterpeil van de zee vanaf de kust gaat langzaam naar dieper water en is daarom zeer geschikt voor kleine kinderen.
Het appartement is gebouwd in een rustige en gezinsvriendelijke complex. Het heeft 2 slaapkamers & 2 badkamers en eigen parkeerplaats in de ondergrondse garage. Het complex omvat 2 zwembaden en 1 zwembad voor kleine kinderen.
Een zwembadgedeelte inclusief het kleine kinderbad is gesloten tijdens het laagseizoen van 1 oktober - 31 maart.
Vanuit de hal bevindt de woonkamer zich links van u, de keuken rechtdoor en de slaap- en badkamers rechts.
De woonruimte presenteert zich helder met een eettafel voor 6 personen en een bank en 2 aparte stoelen. Bij het passeren van de bank kom je via schuifdeuren op het terras van ongeveer 20 m2 met een eettafel voor 6 personen. Het terras is op het oosten gericht en er is zon van 's ochtends tot halverwege de middag. Vanaf het terras zijn er zeezichten.
De functionele keuken heeft een koelkast/vriezer, een vaatwasser, kookplaat en een oven. Er is directe toegang van de keuken naar het terrasgebied.
De masterbedroom heeft ook rechtstreekse toegang tot het terrasgebied en beschikt over 1 tweepersoonsbed met een eigen badkamer met toilet, bidet, wastafel en een combinatie van bad/douche. De andere slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. De slaapkamers zijn voorzien van een ingebouwde kast. De tweede badkamer heeft een douche, wastafel en toilet.
Tv & wifi
In Spanje wordt alle televisie ontvangen via satelliet. De zenders zijn voornamelijk Spaans, hoewel er ook enkele internationale zenders zijn. Er is gratis wifi in het appartement.
Je hebt geen auto nodig met dit vakantiehuis omdat alles op loopafstand is; strand, supermarkt, bakkerij, krantenwinkel en restaurants.
Je kunt een wandeling maken langs het strand naar het westen en langs het strand vind je allerlei restaurants, bars en strandclubs en de typische Spaanse chiringuito's (strandbarretjes). Bekijk Bono's Beach of South Beach met live entertainment gedurende de zomervakantie.
Afstand tot de gezellige oude stad Marbella is 5 km en het is een rit van 15 minuten naar de beroemde haven van Puerto Banus, waar hoogwaardige designerwinkels, exclusieve jachten, snelle auto's, discotheken en bars en een grote verscheidenheid aan restaurants worden gepresenteerd.
Ook midden in Europa's grootste golfgebied met meer dan 30 golfbanen.
Prijzen zijn gebaseerd op 4 personen.
Referentienummer: 159367
Babybedje & kinderstoel:
Wij informeren u dat wij graag een babybedje en kinderstoel voor u regelen. Vraag het de receptie.
Bedden en handdoeken verwisselen:
Als u tijdens uw verblijf bedden en handdoeken verwisseld wilt hebben, adviseren wij u dit te melden bij uw reservering. De prijs kunt u navragen bij het kantoor.
Te late sleuteloverdracht:
Kantooruren zijn van 10:00 - 18:00 uur.
Aankomst na kantooruren heeft een extra toeslag van:
Tussen 18:00 - 21:00 uur Extra kosten
Tussen 21:00 - 24:00
Na middernacht vraag het kantoor
Helaas zijn groepen jongeren (gemiddelde leeftijd lager of gelijk aan 25) niet toegestaan in deze vakantiewoning.
Helaas zijn huisdieren in deze villa niet toegestaan.
Registratienummer: VUT/MA/24021
Slaapkamers
Slaapkamer 1: 1x Tweepersoons bed
, 2x Slaapbanken
Slaapkamer 2: 2x Eenpersoons bedden
Badkamers
Badkamer 1:
Douche, Bad, Wastafel, Toilet
Badkamer 2:
Douche, Bad, Wastafel, Toilet
Faciliteiten
Algemeen
- internet toegang
- airconditioning
- centrale verwarming
- Zeezicht
Op het perceel
- garage
- terras
keuken
- 4 rings kookplaat
- oven
- magnetron
- koelkast
- vriezer
- broodrooster
- vaatwasser
- wasmachine
- wasdroger
woonkamer
- sofa
Entertainment
- dvd-speler
Aankomst- en vertrektijden
Aankomst: Vanaf 14:00 voor 18:00
Vertrek: Voor: 10:00
Omgeving
Omgeving
- Afstand tot strand: 80 m
- Afstand tot winkels: 500 m
- Afstand tot nachtleven: 500 m
- Afstand tot restaurants: 80 m
Luchthavens:
- Malaga:45 km
- Malaga Airport:45 km
Diensten
Inbegrepen diensten
| Bedlinnen | inbegrepen |
|---|---|
| Handdoeken | inbegrepen |
| Internet | inbegrepen |
| Air conditioning | inbegrepen |
| Verwarming | inbegrepen |
Optionele diensten
| Babybedje | US$ 5,86 per dag , te betalen bij aankomst |
|---|---|
| Babystoel | US$ 2,35 per dag , te betalen bij aankomst |
| Late aankomst | US$ 58,64 , te betalen bij aankomst |
| Annuleringsfonds: | 4.80% van het totale bedrag |
Meer informatie
Als u meer wilt weten over het 'hoe een villa te reserveren' of als u nog andere vragen heeft, die u niet beantwoord vindt, neemt u dan graag contact met ons op. Dat kan telefonisch op (+31) (0)30 808 0014 of per email (altijd binnen 24 uur antwoord, maar vaak veel sneller). Onze medewerkers staan u zo snel mogelijk te woord. Als u er door de drukte telefonisch niet gelijk doorkomt, probeert u het dan graag nogmaals.
